La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

konto usunięte

0

A więc jednak Kylian Mbappe w PSG! Najpierw wypożyczenie, a później transfer definitywny za 180 mln euro i drugi w historii najdroższy transfer.

Talent niewątpliwie ten piłkarz ma spory, umiejętności także duże, a i już w miarę ograny na najwyższym poziomie ponieważ mimo ledwie jednego sezonu to był on na tyle świetny, że nie widzę nic przeciwko temu żeby młody Francuz nagle przestał się rozwijać.

PSG będzie teraz prawdopodobnie grać tak w ataku: Neymar - Edinson Cavani - Kylian Mbappe (ew. zmiana pozycji), a więc Paryżanie atakują do tej pory najlepszy i już niestety nie istniejący atak Barcelony zwany MSN.

1. Leo Messi, Luis Suarez, Ousmane Dembele
2. Kylian Mbappe, Edinson Cavani, Neymar

Jak myślicie, który atak będzie lepszy i bardziej zabójczy?
A może macie jakieś inne typy?

0

@Showman MNS tam był liderem Messi, była ta chemia .. a w Paryżu może być różnie.. jeden bd rywalizował między drugim ..

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@Showman Biorąc pod uwagę inflację cenową na rynku zawodników, to za rok te 180mln to mogą być grosze. :)

0

@Showman BBC z sezonu La Decimy wygladalo bardziej imonujaco niz atak P$G

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?