La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1786 Culés

konto usunięte

0

Xavi juz sie wlaczyl w kampanie przeciw zarzadowi, ciekawe ktora jeszcze z bylych gwiazd dolaczy :)

0

@Mith Skąd to info?

konto usunięte

4

@jakub9611 "Barca sprowadzila zawodnikow nie pasujacych do jej stylu gry" "za czasow Laporty zawodnicy byli szczesliwi" "tez mialem/mielismy trudne lata w Barcelonie od odejscia Figo do przyjscia Laporty"

konto usunięte

2

@Mith I to według ciebie świadczy o włączeniu się w kampanię przeciwko Bartomeu? XD

konto usunięte

4

@Wawrzyszewski caly wywiad jak najbardziej- stwierdzil zle transfery, odejscie od stylu, watpi w szczescie pilkarzy oraz wyzszosc Barcy nad Realem, wskazal niekompletnosc kadry i to wszystko zestawil z Laporta

konto usunięte

2

@Mith Wciąż nie widzę włączenia się w kampanię przeciw zarządowi. Gdyby to zrobił miałby zamknięte drzwi do klubu do końca kadencji partacza. To jest najzwyczajniejsza w świecie zdrowa krytyka.

konto usunięte

2

@Wawrzyszewski gdyby skrytykowal obecny zarzad to mozna byloby sie zastanawiac o co mu chodzilo, ale zestawienie krytyki obecnego zarzadu z plusami rzadow Laporty jednoznacznie pokazuje o co mu chodzilo- jest to zwyczajne wlaczenie sie w obecna kampanie Benedito przy wotum. Xavi wie jaka jest sytuacja w klubie, wie o inicjatywie Benedito i taki wywiad w takim momencie, z taka krytyka i takimi porownaniami mowi bardzo wiele

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?