La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1101 Culés

0

Szczerze? Ja się ostatecznie cieszę. Po pierwsze cieszy mnie to, że nie wydaliśmy nie wiadomo jakiej sumy na jednego piłkarza.
Druga rzecz - jakiś czas temu już O tym pisałem, że wolę sezon bez trofeów i dać szanse, ale realne, na grę wychowanków.
Ostatnia sprawa to fakt, że dzięki temu Benedito ma wszystko potrzebne argumenty, aby obalić obecny zarząd.

konto usunięte

5

@Matt_i1992 po pierwsze to wydalismy 150mln na Dembele, ktory na poczatku okienka mogl byc do wyciagniecia za 90mln (a jak wiemy pierwsze powazne sygnaly o planach Neymara zarzad dostal juz w maju).
Po drugie niekoniecznie szanse musza dostawac mlodzi przy sciagnietym 30-letnim prawie Paulinho

1

@Matt_i1992 Wszystko jest ok, chodzi tylko o nieudolność zarządu i rozpierniczanie klubu od środka przez te wszystkie lata. A najbardziej boli fakt, że kiedy była okazja żeby ich powieźć to ludzie byli zaślepieni trypletem.

0

@Mith No, ale przy braku Cou, Alena teoretycznie ma znacznie większe szanse na powoływania. Zobaczymy. Dlatego napisałem w każdym razie, że są już argumenty, aby wywalić ten absurdalny zarząd.

0

@Gaucho Otóż to. Dlatego licze, że teraz już żadne transfery nie zaslepią i pojda glosowac :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?