- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1432 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1432 Culés
14
Der Stegen- 3 mecze, 3 czyste konta
Semedo- Gość jest fenomenalny nowy Abidal
Pique- oprócz gola tragiczny występ
Umtiti- dzik jak zawsze, bardzo dobrze
Alba- takiej formy Alby od kilku ładnych lat nie widziałem
Rakieta- więcej plusów niż minusów, 2 asysty
Iniesta- w kratkę ale dobrze
Busi- solidnie
Suarez- wakacyjna forma :D
Deulo- nowy Pedro? Będzie dobrym zmiennikiem na podmęczonego rywala
Dembele- kontakt z piłką a Camp Nou owacja jakby Messi leciał z kontrą. Mam wrażenie że szybko zapomnimy o Neymarze :D
Messi- strzela, drybluje, rozgrywa oby grał przynajmniej do 50-tki :D
Pomoc Rakieta-Paulinho-Gomes wygląda komicznie na papierze ale zagrali dobrze, nawet znienawidzony przeze mnie Gomes :D
Erneścik oprócz meczów z Realem dobrze kombinuje :D Wykorzystuje wszystkie zmiany, rotuje Rakieta na pozycji Busiego oby tak dalej Pany! :D
1
@jedrek7000 z tym suarezem to bym nie przesadzal, miewal juz taka forme ze niby dobrze robil a nie wpadalo, a zagranie z 1 polowy jak taka lecaca pilke przyjal kierunkowo i tylko blisko stojacy lopez uratowal sytuacje to byl kosmos - to pokazuje ze to gigant
0
@Szklaner W 1 połowie Suarez podawał tak jakby Neymar u nas grał :D
Ale jak to Suarez biega jak kaleka przewrca się wali jakieś przewrotki sam nie wie chyba co robi a bramę i tak właduje :D
W Madrycie -4 :D
2
@jedrek7000 Semedo jest znacznie bardziej ofensywny jak również szybszy od Abidala.
0
@oleka222 Bardzo mi go przypomina a rywali mijał jak tyczki dzisiaj, fajnie napędzał kontry :D