- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
2
#Irma
W zatoce Tampa Bay podobna sytuacja jak na Bahamach. Suchy ląd tam gdzie jeszcze nie dawno była woda. Wszystko przez Irmę, która zasysa wodę w głąb oceanu. Niestety, podobne sytuacje zdarzają się przed nadejściem tsunami, tutaj również woda wróci na ląd z zdwojoną siłą. Już są ostrzeżenia przed falą sztormową wysokości około 4 metrów.
Miami znajduje się w obecnej chwili pod wodą
0
@barcelonaLM Czy Polska jest zagrożona?
0
@Akobz A czemu Polska miałaby być zagrożona huraganem po drugiej stronie Atlantyku?
8
@Akobz Yyy.. nie?
Albo to troll ale jak pytasz na poważnie to huragany w Polsce się nie pojawią.
0
@Akobz Powinni Cię zbanować za głupotę :) zgłaszam kolejny raz ;)
1
@barcelonaLM Typ ma 12 lat, czego oczekujesz? ^ ^
0
@Danny Gaucho Hah, właśnie zauważyłem, no cóż, młody człowiek ma prawo być niezorientowany
0
@barcelonaLM Lul zapytać nie można?
0
@Akobz Nie , zdania nie zaczyna się od czegoś takiego jak "lul" .
0
@Akobz Pytanie, patrząc na sytuację jest trochę komiczne. Huragan znajduję się około 10 000 km od Polski ;) Ale huragany w Polsce i w Europie się nigdy (oby!) nie pojawią
0
@Danny Gaucho Przynajmniej pomimo wieku o piłce dużo wiem.
0
@marcin000019
0
@marcin000019 To skoro już poprawiamy siebie nawzajem, to chciałbym dodać, że PRZED znakami interpunkcyjnymi nie dodajemy odstępu.