- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 690 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 690 Culés
1
W ogóle ten mecz pokazał, a raczej przypomniał, że nasza pomoc to pomyłka. Ok, fajnie, że Suarez wniósł wigor, że Iniesta nadal jest jednym z najlepszych pomocników, ale kto ma u nas rozgrywać, Leo? Wtedy jest dziura w ataku i trzeba słać piłki do Suareza, któremu towarzyszy dwóch obrońców. Rakitić z kreacją i kreatywnością ma tyle wspólnego, co Gomes, Roberto jest też bardziej zawodnikiem typu "kick and run", a właśnie z takimi - defensywnie usposobionymi - zespołami będziemy potrzebować rozgrywających. Czarne chmury powróciły, wystarczy jedno potknięcie i temat pomocy powróci.
2
@al Fayed Przesadzasz kolego ;)
1
@Micwic666MW Być może, ale mi to przypomina błyszczącą podłogę, pod którą siedzą karaluchy. Wszystko pięknie dopóki wygrywamy, bo o to w tym wszystkim chodzi, ale nie można lekceważyć ewidentnych symptomów. Ten mecz to pokaz bezradności i szczescia.
0
@al Fayed Ten mecz to typowa zadyszka jaka będzie się zdarzać co 5 - 6 meczy ;) Ale ważne, żeby takie mecze wygrywać ;)