- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1002 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1002 Culés
0
Taka rozkminka odnośnie ustawienia. W zeszłym sezonie Neymar hasał sobie na lewym skrzydle, Messi wszędzie, ale na skrzydle widziano go od święta, a Suarez rozpychał się na szpicy. Teraz Dembele biega (a raczej biegał :/) na prawym, Messi znowu w środku, a Suarez... no właśnie Suarez. Porusza się w okolicy lewego skrzydła i miernie mu to wychodzi. Trochę analogiczna sytuacja co do zeszłego sezonu z tym skrzydłem. Wtedy nie istniało prawe, a teraz lewe, z tym, że Alba jest dużo lepszy w ofensywie od Roberto. I tak się zastanawiam co Ernesto ma zrobić z Suarezem. To typowy snajper, on nie może grać jako nie wiem kto...fałszywy lewoskrzydłowy?, bo po prostu się tam nie nadaje. Oby dało się to ułożyć tak, żeby potencjał zawodników nie był marnowany.
1
@Bartek22 Jak dla mnie się da:
a) atak:
Suarez
Alba - Messi - Dembele
Iniesta - Rakitić
Umtiti - Sergio - Pique - Semedo
Ter Stegen
b) obrona:
Suarez - Messi
Iniesta - Sergio - Rakitić - Dembele
Alba - Umtiti - Pique - Semedo
Ter Stegen
0
@Bartek22 Mi to trochę przypomina początki Suareza w Barcy. Wtedy w trakcie meczu schodził do prawej, żeby robić miejsce Messiemu. Dopiero później to się zmieniło, nie wiem czy to decyzja trenera czy może piłkarze się poznali i swoje umiejętności.
0
@Bartek22 Cała lewa strona jest otwarta dla Alby :) Suarez nie gra typowo na lewej stronie wiecej jest w środku. Barca gra tak jak kiedyś z Alvesem jego była cała prawa strona taki sam schemat :) Suarez wiecej biega w środku na szpicy , poszukaj sobie na necie statystyk biegowych Suareza z tego meczu :)