La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

0

Witam, jako iż nie znam się zbytnio na telefonach mam do Was pytanie; czym się różnią Huawei p9 LITE a Huawei p9. Sam osobiście posiadam p8 lite i chciałbym już wymienić sobie na coś chociaż trochę nowszego, a z p8 lite jestem zadowolony. Do tej pory wyszukałem tylko różnicę w aparacie i chyba wbudowanej pamięci, ale z tego co widzę lite jest sporo tańszy. Więc pytanie do Was, który lepiej kupić, jaki polecacie. Dodam, że nie potrzebuję jakiegoś super ultra mega telefonu

1

@wojtuh10 Wszystkim. To zupełnie inny telefon, który podobnie wygląda. Wszystko jest lepsze, materialy użyte do budowy, procesor, aparat, zupełnie inna polka. Ale jak z z P8 lite jesteś zadowolony, to P9 lite Ci wystarczy.
Żeby łatwiej Ci było sobie wyobrazić, jaka jest różnica to powiem, że Deulofeu i Neymar to skrzydłowi, i obaj są szybcy i graja/ grali w Barcelonie. Na pierwszy rzut oka też jest podobnie. Do średniaka i na ogórki Deulo wystarczy :p

0

@szymi36 No i super, taka odpowiedź mnie zadowala :P dzięki!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?