La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1808 Culés

18

Niech jeszcze Neymar naopowiada, że poszedł tam dla ,,wyzwań", a nie żeby być gwiazdą. Nie życzę mu źle, ale tak jak mówiłam wcześniej, że pewnie będzie żałował odejścia, tak teraz jestem pewna. W Barcelonie przyjaźnil się z najważniejszym ogniwem, plus Luisem, który ma spory autorytet. Był świetnie traktowany przez drużynę, strżelal sobie wolne i karne kiedy chciał, bo Messi mu pozwalał. Juz ostatnio, po tym powrocie na imprezę do Barcelony i wczoraj bodajże, kiedy wstawił na swoje instastory te fotki z filtrem z Luisito i Leo. Nie minęły dwa miesiące, a już widać, jak za nimi tęskni. W Barcy po prostu zdobył przyjaciół, a do PSG poszedł raczej z myślą, że będzie gwiazdą, wiec wszyscy będą włazić mu w tylek. Nie wyszło, Brazylijczycy owszem, za nim, ale Cavani otwarcie pokazuje, że niekoniecznie wszyscy zamierzają traktować go tam jak pana świata tylko dlatego, że tam poszedł :D wyczuwam sporo zgrzytów w drużynie, bo to nie pierwsza taka sytuacja, a on nie gra tam nawet 2 msc.

0

@baddiekix W PSG gra pół kadry Brazylii więc przyjaciół tam ma. Odszedł bo to typ zawodnika który nie przywiązuje się do klubu i tyle.

1

@baddiekix Inna sprawa ze Ney z pilkarzy czolowki jest najslabszym wykonawca karnych - jego skutecznosc jest dosc niska.

W Brazylii mial lepsza bo tam kiedys mozna bylo sie zatrzymywac przed karnym

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?