La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

15

Wlasnie obejrzalem powtorke wczorajszeo meczu I chcialem zwrocic uwage na kilka kwesti. Gra nogami Ter Stegena jest niepraedopodobna, lewa czy prawa noga dla niego strach nie istnieje. Pique musi sie ogarnac bo strasznie irytuje. Masche to wariat, wklada glowe tam gdzie inni boja sie nogi wdadzac. Semedo to jaram sie jak Big Samem. Paulinho ma Mega ciag na bramke. Beda z niego ludzie. Iniesta pokazuje to za co go pokochalem( jego gre rzecz jasna). Deulofeu jest bardzo ambitny I waleczny I narazie nic pozatym(procz paru wyjatkow) Denis musi dostawac jak najwiecej minut bo ma duzy potencjal. Messi to Messi, tyle powinno wystarczyc. Bardzo sie obawialem o zespol po meczach z realem ale poki co graja swietnie. Moze zabrzmi to dziwnie ale obecna gra Barcy podoba mi sie bardziej niz ta z Neymarem w skladzie. Nie mam na mysli tych popisow w jego wykonaniu ale to w jaki sposob ignorowal zespol. Podawal tylko do Messieo czy Suareza a innych nie dostrzegal.
Tyle mojego wywodu :)
Milego dnia, lece spac bo po nocce jestem, trzymta sie Cules :)

1

@MarcinVeB4 Deulo to może na PO by się odnalazł, to co miał odbiorów to szok, a w ofensywie, wchodząc z pierwszej linii, jest jak na razie mierny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?