- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1028 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1028 Culés
0
Ciekawe czy Rajoy stanie za to przed międzynarodowym trybunałem. To jest jawne pogwałcenie praw człowieka. Jak widać w Hiszpanii ma się dobrze franksistowska dyktatura, jeżeli ktoś nie wierzy to niech poczyta jakie podejście ma do niej ugrupowanie Rajoya
http://wiadomosci.wp.pl/rzad-hiszpanii-zawiesza-autonomie-katalonii-madryt-zrobi-wszystko-zeby-storpedowac-referendum-6168146777855617a
5
@MateoRenzi Jezu co, referendum jest nielegalne - rząd nie wyraził zgody, wiec panowie przeprowadzający referendum jawnie łamią prawo. Katalonia to najbogatszy region Hiszpanii i w 100% rozumiem takie działanie - stanowcze nie. Jakbyś ty się zachował jakby nagle Śląsk chciał ci się odłączyć?
0
@oleka222 OMG czyli rozumiem, że Katalończycy w ogóle nie mogą się wypowiedzieć na temat niepodległości tak? Referendum nielegalne? A jak ma być legalne skoro franksistowski premier Hiszpanii nawet nie chce podjąć rozmów. Niech się tam tylko poleje krew, a zobaczysz co się stanie ten zbrodniarz trafi przed trybunał
1
@MateoRenzi Frankistowski premier Hiszpanii? A ilu zabił Katalończyków oraz ilu przesiedlil? 0
A wiesz czemu nie chce podjąć rozmów? Bo się na to nie zgadza. Zaraz po Katalonii uciekł by mu kolejny bogaty region - Kraj Baskow. Z tego samego powodu chociażby Hiszpania neguje niepodległość Kosowa - nie chce pokazać światu ze jest za niepodległością małych kraików. Spokojnie, krew się nie poleje, Katalonia zdaje sobie sprawę ze nie ma wojska, a Hiszpania otrzymałaby jeszcze pomoc z zagranicy. Poza tym ile osób zabił Rajoy żeby go od zbrodniarzy wyzywać. On tylko nie chce żeby najbogatszy region odłączył się od jego państwa
0
@oleka222 Hahahahhahaha "on tylko nie chce żeby najbogatszy region odłączył się od jego państwa" no padłem jak to przeczytałem. Dobrze że wspomniałeś o kraju Basków. Czy nie sądzisz, że kraj który jest tak mocno podzielony nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować? I jeszcze jedno czy wiesz że jedna z najsilniejszych partii opozycyjnych Podemos jak za przeprowadzeniem referendum, a duża część PSOE czyli innej partii jest za systemem federacyjnym? Czy wiesz, że na te dwie partie zagłosowało niemal tyle samo ludzi co na partie centroprawicowe? Czy wiesz, że to dysfunkcyjne państwo nie potrafi stworzyć większościowego rządu? Czy wiesz, że w tym państwie panuje ogromna korupcja, w którą zamieszana jest partia obecnego premiera? Napisałeś, że do rozlewu krwi nie dojdzie. Są relacje live i starcia z policją. Jedna osoba, która takich starć nie przeżyje poruszy za sobą lawinę. Pamiętaj o tym;)