La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 604 Culés

0

Dobra posłucham redaktorów eleven i wejdę na notatnik, sprawdzę jaka tam pogoda panuje i samopoczucie :) Może jarek coś ciekawego napisał o złym sędziowaniu i braku karnego dla nurka :)

1

@dasouzar11 wczoraj sedziowanie bylo jak na Lige Hiszpanska bardzo dobre, w porownaniu z meczami z Valencia, czy pojedynkami z Superpucharu to naprawde spoko to wygladalo :P wczoraj poprostu pilka nie chciala wpasc, bo jezeli ktos ogladal mecz to widzial, ze Real moze nie gral porywajaco, ale sytuacje miał. Juz nawet nie mowie o tych patelniach ktore spierniczyli, ale Adan w bramce wyczynial wczoraj cuda.. :P

0

@Szczepano z tym się zgadzam. Adan wczoraj niczym Kameni.

1

@dasouzar11 dokladnie :D nie wiem jak to sie dzieje, ze w jednym meczu bramkarz potrafi puscic najgorsza szmate, a potem broni doslownie wszystko :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?