La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

konto usunięte

18

Redakcja Eleven załamana! Ubrani w zimowe kurtki bo -7 to jednak dla nich za dużo na ten moment :D

2

@Piotr89Sand Dobra fajnie mamy 7 pkt przewagi ale nie ma się czym podniecać. Rywali mieliśmy dość łatwych, więc zachowajmy trochę pokory.

konto usunięte

0

@bodzio10 To raczej był przytyk w stronę redakcji tej stacji, której komentatorzy to zadeklarowani fani Realu, a niektórzy wręcz plują jadem będąc anty-Barca. Święcicki przecież się produkuje na TT jak np. po remontadzie z PSG, a Kapica w komentarzach w trakcie spotkań tylko szuka momentów żeby wbić szpilę Barcelonie.

0

@Piotr89Sand Przecież Kapica nie komentował nigdy meczu Barcelony.

konto usunięte

0

@bodzio10 Oglądałem inny mecz LL gdzie grał były piłkarz Barcelony. Przy jakimś upadku tego zawodnika Kapica stwierdził złośliwe, że piłkarz może wyjść z Barcelony, ale Barcelona z niego nigdy, insynuując wiadomo co.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?