La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1180 Culés

5

Bardzo fajna karta Cucurelli w nowej FIFIE.

http://www.futhead.com/18/players/45733/cucurella/

Ma taką prędkość, że można by go z powodzeniem wykorzystać i w pierwszej drużynie. Nie mam nic do Digne'a, ale mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Marc wskoczy do "kadry A" jego kosztem. ;)

0

@hen0x Mi się podoba karta Paulinho w Fifie, kupiłem Gomesa, i dopiero potem sobie przypomniałem, że karta Paulinho wcale nie jest taka zła.

0

@Bamek94 No, 70+ w każdym aspekcie. Taki zawodnik a'la Nainggolan. Jakiś inform, kilka statystyk skoczy mu ponad 80 i powinno się nim naprawdę fajnie grać. :D

konto usunięte

1

@hen0x Razem z Palencią w przyszłym sezonie powinni być w 1 drużynie. Palencia ma już 22 lata i to ostatnia chwila wiec mam nadzieje że się pokaże i Ernesto go za rok weźmie. Cucurella jeszcze dość młody więc jeśli nie w przyszłym to za 2 sezony już spokojnie powinien walczyć z Albą o 1 skład.

konto usunięte

0

@hen0x 89 overalla to bardzo dobry wynik. :v

3

@Matiz123 No tak grający Semedo i Alba nie potrzebują lepszych zmienników. Ja bym następnego lata wykopał Digne'a i Aleixa (i tak zapewne praktycznie nie będą grać), a dał szansę tej dwójce z rezerw.

konto usunięte

0

@hen0x Ta 2 i jeszcze Alena w przyszłym sezonie obowiązkowo w 1 drużynie. Młodzież odgrywa coraz większą rolę w piłce więc dlaczego nie mielibyśmy dawać szanse naszym młodzikom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?