La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 758 Culés

konto usunięte

0

Jak to teraz jest od nowego sezonu ? W topowych ligach pierwsze trzy drużyny wchodzą do LM od kopa a czwarta gra w eliminacjach tak ?

0

@MaTt_BarcaFan Po 4 zespoły z Anglii , Hiszpanii, Włoch i Niemiec.

konto usunięte

0

@samueleto Czyli 4 drużyna nie gra jednego dwumeczu w eliminacjach tak jak to było do tej pory?

0

@MaTt_BarcaFan nie grają, no i to definitywny koniec marzeń Polski w LM,skoro wątpie żeby teraz byli rozstawieni,bo połowe mniej drużyn wchodzi z eliminacji :D

konto usunięte

1

@MaTt_BarcaFan Od sezonu 2018/19 do sezonu 2020/21 wygląda to tak:

Ranking krajowy UEFA:
Miejsca 1-4 - 4 miejsca w LM
Miejsca 5-6 - 2 miejsce w LM, 1 miejsce w eliminacjach
Miejsca 7-10 - 1 miejsce w LM, 1 miejsce w eliminacjach
Zwycięzca LM i LE - miejsce w LM - jeśli zapewnią sobie awans do kolejnej edycji LM poprzez ligę to zwalniają miejsce kolejnemu mistrzowi danej ligi z rankingu (11 miejsce).

Eliminacje:
Grupa niemistrzowska: 5-15 (2 miejsce w FG LM)
Grupa mistrzowska: 11-55 (4 miejsca w FG LM)

0

@MaTt_BarcaFan Od razu 4 w fazie grupowej i zależy która wygra w LE to może być 5 z tych lig nawet.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?