- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 859 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 859 Culés
7
Zbieranie podpisów pod wotum nieufności zostało przez Benedito ZAKOŃCZONE. Ostateczny bilans to 12 504 podpisów.[neurophate]
12
@wojto tak myślałem ,wyniki zaślepiły socios :(
3
@wojto Wiadome od początku. Ten próg był za duży. Zwłaszcza gdy Barto liżę tyłki starszym lokalnym kibicom.
0
@wojto To jest niepojęte żeby kibice byli za niszczeniem własnego klubu
1
@Tomsoon To jest nie pojete by oceniać ludzi którzy na ten klub loża i śa z tym klubem od początku.
Barca.com to nie pępek świata by decydować za kogoś co z własnym klubem ma robić.
0
@wojto To było do przewidzenia. Benedito kozaczył, a teraz się wycofuje.
4
@MarioVeB! Skończ juz pisac te glupoty. Wszyscy wiemy, ze jestes za Bartomeu, czytaj - za kłamcą i kretaczem, dzieki ktoremu Barca kojarzona jest juz glownie z aferami.
0
@al Fayed Haha co za ból .Za nikim nie jestem stwierdzam tylko fakt i tyle. Socio sami najlepiej wiedzą co maja robić .żadna alfa i omega z Barcy com tego nie zmieni.
Także dorabiaj sobie historie jaką chcesz. Socio zdecydują po swojemu ;)
1
@MarioVeB! Udajesz głupiego? W sumie nie musisz, widziałem twoje wypowiedzi odnośnie Bartomeu i nie wciskaj kitu.