- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1777 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1777 Culés
1
Nie rozumiem Bayern'u, Ancelotti grał tym co ma, nie jego wina, że dużo piłkarzy miało kontuzje i nie są w odpowiedniej formie. Jakby wystawił Ribery'ego i Robben'a to też byłoby zamierzanie, ze wiek i wgl .. Szkoda włocha, bardzo go lubiłem ..
1
@VamosGirl Ktoś tą drużynę do sezonu chyba przygotowywał? Trener zawsze odpowiada za wyniki i te jego bronią lub nie
0
@MarioVeB! Poza tym łatwiej jest wyrzucić trenera niż 11 zawodników
1
@MarioVeB! tak masz racje, ale trener nie organizował tournee po Azji [które było bardzo ciężkie dla piłkarzy] i nie jego wina że kilku piłkarzy wypadało i teraz taka dyspozycja. Zgadzam się z Tb, ale nie rozumiem zarządu Bayern'u, żeby od razu zwalniać trenera po przegranej 0-3 z jednym z faworytów do triumfu w LM i to jeszcze po meczu na wyjeździe.
0
@MarioVeB! Zauważ jednak to, że szefowie Bayernu nie chcą wydawać grubych milionów na wielkie wzmocnienia, a więc Ancelotti poniekąd nie miał wyboru. Jego zespół nie został odpowiednio wzmocniony, starsi piłkarze nie zostali zastąpieni młodszymi i w Monachium zrobił się problem.
Wielu krytykowało Lewandowskiego iż ten upomniał się o wzmocnienia ale powoli wychodzi, że Polak miał rację.
Nie wnikam ile winy było Ancelottiego w słabej grze Bayernu ale trener to też nie cudotwórca, jeśli ma walczyć o tryplet to musi mieć przede wszystkim mocny i szeroki skład, a Carlo ma "emerytów", którzy częściej się leczą niż grają.
0
@Showman Przecież miał Douglasa to się go pozbył , Coman więcej lawę grzeje niż gra a za Pepa to był istny samochodzik na flnace.
Kogo niby Bayern potrzebował do wzmocnienia składu? przeciez kupił pomocnika , Anceloti chciał Sanchesa to się po roku go pozbył itd.
Ancelloti nie ma pomysłu na ten Bayern i to widać.