- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
2
Benedito wybrał fatalny moment na wotum, los chciał że Barca wygrywa mecz za meczem, socios jak widać mają krótką pamięć, dzięki kilku zwycięstwom zapomnieli o aferach i kompletnie nieudolnych ruchach podczas okienka (nie udało się kupić rozgrywającego, za Dembele przepłacili, Paulinho był podobno prośbą trenera, a efektem 2 miesięcznych negocjacji było wpłacenie klauzuli/ równowartości klauzuli) Przychody mamy rekordowe, do tego się nie można przyczepić, ale wiadomo że Bartomeu kieruje się też własnymi interesami. A dobre wyniki to zasługa głównie trenera, a nie prezydenta. Niby na papierze nasza sytuacja wygląda dobrze, ale ja jestem zły że Bartomeu i jego ludzie będą dalej rządzić tym wspaniałym klubem. Jeśli nie Bartomeu i cała jego ekipa to niech chociaż Robert i pozostali ludzie od transferów zrezygnowali, bo to co w lecie odstawiali to były jakieś cyrki.
0
@BarcaFan02 Socios są jak dzieci, są wyniki i jest wszystko w porządku. Barcelona jest niszczona od wewnątrz, ale ci ludzie tego nie widzą, bo wygrali 8 spotkań z rzędu.