La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1163 Culés

2

Co myślicie o tym, aby Bayern zatrudnił Joachima Loewa? Moim zdaniem dobra opcja. Trener z uznaną marką, doskonale zna niemiecki futbol i większość niemieckich piłkarzy w Bayernie. Może przywróciłby styl jaki drużyna prezentowała za Heynckesa.

0

@Pawlak1992 Dopiero po MŚ mógłby zostać trenerem Bayernu, ale pewnie tak będzie jak zwolnią Nagelsmana, to zatrudnią Loewa żeby uratował Bayern. Nie mam nic do tego młodego trenera, ale on jest w wieku mojego starszego brata i jest młodszy od kilku ważnych zawodników jak Robben, Ribery czy Neuer i mógłby nie dać rady przez małe doświadczenie. Niektórzy doświadczeni trenerzy nie dawali rady w Bayernie np Van Gaal, Ancelotti teraz.

konto usunięte

0

@Pawlak1992 Pisałem właśnie niżej o tym. Nikt głośno nie mówi, a mi się wydaje, że gdyby tylko Loew chciał przejść do futbolu klubowego to nagle każdy inny kandydat na stanowisko trenera przestałby się liczyć.
Pytanie tylko czy sam Loew chciałby ale to i tak na razie niemożliwe bo teraz jego celem jest obrona złota na MŚ w Rosji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?