La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

1

Alba, Pique, Busquets i Iniesta z powołaniami. Z kadry wyleciał Deulofeu. Znów zabrakło miejsca dla Roberto.

Jedzie też Rodrigo z Valencii.

Ja bym widział Sergiego w reprezentacji kosztem słabego Monreala.

konto usunięte

2

@hen0x Dla nas lepiej. Pique tez powinien zrezygnowac juz z gry w kadrze.

konto usunięte

1

@hen0x Kiedyś grając w Barcelonie byłeś gwiazdą reprezentacji Hiszpanii i tym, którym ciągnął La Furję Rochę do wielkich triumfów, a teraz? Teraz z reprezentacji najpierw wyleciał Paco Alcacer, potem Sergi Roberto, a następnie Gerard Deulofeu.

Szkoda, że tak to wygląda. W latach 2008-2012, a więc w czasach kiedy Hiszpania odnosiła swoje największe sukcesy w historii głównymi architektami tych sukcesów byli piłkarze Barcelony, a teraz niestety mocno się to zmienia.

Jeśli chodzi o sam skład to z tego co pamiętam Julen Lopetegui mówił, że David Villa dostanie kolejną szansę - powołanie rozesłane, a Villi na liście nie ma.
A i jeszcze brak Sergio Rico, nie wiem czemu trener go olewa ale moim zdaniem pora zacząć go powoływać kosztem Pepe Reiny.

Link do składu: http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/09/29/15066812648131.jpg

0

@Showman Powołanie Illary to chyba jakiś nieśmieszny żart

0

@hen0x Monreal to trzyma obrone Arsenalu takze pisanie o nim jako o slabym zawodniku jest troche nie na miejscu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?