La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

0

Ile zarabia mięsiecznie ajent żabki zna się ktoś na tym warto ?

0

@domino1344 Zatrudnij się gdzieś na 1/2 etatu, będziesz miał i więcej czasu i pieniędzy :)

0

@domino1344 
gościu nie bierz tego w życiu,pierwsze miesiące jest super ale pozniej masz długi na kilkanaście tysięcy,żabka to legalna mafia,a ajenci to w większości frajerzy którzy non stop się zmieniają w żabkach

0

@Bambus222 Naprawde oszustwo nawet 1000 zł miesiecznie zysku nie ma ?

0

@domino1344 no znałem kilka ajentów,tak jak mówie początkowo są,ale jakoś po 3 miesiącach wszystkie przeterminowane produkty żabka ci każe kupować po normalnej cenie,ogolnie masakra,mało która żabka zyski przynosi na długą mete,chyba że jakieś centrum dużego miasta,nie wiem może w poznaniu im lepiej idzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?