- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1800 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1800 Culés
11
Najtrudniejszym wyzwaniem dla ludzkości, teraz i jutro, będzie prowadzenie dialogu. Internet otworzył przed nami możliwość wymiany poglądów i chyba nie potrafimy sobie z tym radzić. Z jednej strony przeciwnicy homoseksualistów, potępiający i marginalizujący wszystko, co z tym związane, a z drugiej strony zwolennicy, którzy nie potrafią tolerować czyjejś niechęci, skądinąd poglądów. Wieczne barykady, przekrzykiwanie się, brak szacunku, empatii, ignorancja, hipokryzja i z tym wszystkim musimy obcować w internecie. Ciekawe jak wyglądać będzie przyszłość; lewicowa utopia, w której będzie przyzwolenie na wszystko, co tylko przyjdzie nam do głowy, wojny na tle nietolerancji, poglądów, czy może właśnie znalezienie konsensusu?
0
@al Fayed Nigdy się nie znajdzie konsensusu bo ludzie są zbyt skrajni i niekompromisowi.
0
@al Fayed Fajnie, że gdzieś jest ktoś inteligentny w Internecie!
12
@al Fayed "a z drugiej strony zwolennicy, którzy nie potrafią tolerować czyjejś niechęci, skądinąd poglądów."
w kwestii takich nauk jak biologia, fizyka, chemia i tak dalej nie ma miejsca na czyjeś poglądy.
Albo ma się tę elementarną wiedzę, albo trzeba takiego "odsyłać do książek". Tolerancja niewiedzy to ostatnia rzecz, którą można zrobić.
0
@al Fayed Nareszcie mądry komentarz na La Rambli. Co do ostatniego zdania, nie dojdzie do konsensusu - tego jestem pewien. Taka jest natura ludzka.
0
@hoeniker Dodałbym jeszcze prawdę do tych nauk. Nie ma czegoś takiego jak "dwie prawdy", "każdy ma swoją prawdę". Prawda to stan faktyczny!
0
@hoeniker Tu bardziej chodzi o podejście do ich niewiedzy. Czy nie lepiej zamiast wyzywania od idiotów po prostu im to tłumaczyć i spokojnie przedstawiać argumenty? A nuż do któregoś dotrą fakty dzięki temu. A tak mamy kłótnie i przekrzykiwanie.
1
@Death_voice Jeszcze jest bałagan, bo każdy wpis można zaadresować tylko do jednej osoby. Było by bardziej zwięźle, gdyby można było zawołać kilka osób. A tak, to "niewygodny" post omijam i wykłocam się się z pozostałymi. Oczywiście jak rozmawiam z 3 osobami, to tworze 3 osobne posty i tak się robi chaos.
0
@sebasek99 Oj tak, przydałoby się wprowadzić oznaczanie osób / możliwość pisania komentarzy do kilku osób na raz. Usprawniłoby to przebieg takich dyskusji zdecydowanie.
0
@hoeniker Wiem do czego pijesz, ale spójrz z innej strony - osoby, które uważają, że homoseksualizm może nie jest chorobą, ale jest dla nich niedopuszczalny, obrzydliwy itd. Nauka tutaj nie ma więc nic do rzeczy. Pomijam fakt, że akurat w tym aspekcie nauka opiera się w głównej mierze o przypuszczenia i założenia. Bo jak stwierdzić, że coś jest chorobą, a coś nie jest? Mamy do tego odpowiednie narzędzia? I czy zoofilia jest jeszcze zboczeniem, czy już nie? Pytam szczerze, bo prawdę mówiąc dopóki nikt nie bedzie paradować przed moim domem z różowym penisem, dopóty nie mam nic do takich osob :)