La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1331 Culés

1

lol ta 1 liga jest lepsza od ekstraklasy ,oglądam sobie głogów vs Opole i fajnie obie drużyny grają,nie kopią się po czołach jak większość ekstraklasy więc nie dziwi mnie już lider z zabrza :D

Hahah jaka haja w głogowie

1

@Bambus222 Mój trener, powiedział mi kiedyś, że zawodnicy z 1 ligi są bardz często lepsi technicznie od tych z Ekstraklasy, tylko że ci z Ekstraklasy są lepsi fizycznie, a w Polsce często to drugie jest ważniejsze.. niestety. Więc coś w tym jest.

2

@skubi99 no racja :) heh pamiętam jak podbeskidzie wyciągło gościa z okręgowki do ekstraklaasy,reporterka pyta jak przeskok poziomu czuć,a on że w ogóle się to nie różni,może trochę więcej kluby taktycznie grają :)

konto usunięte

0

@Bambus222 Lol, to ty szybszy jesteś od meczu bo Odra gra dopiero od 6 minut...

1

@Bambus222 Grałem przeciwko Kucharczykowi na orliku, bo dość blisko niego mieszkam, przyspieszenie ma naprawdę dobre, ale technicznie, to serio, nie czułem się gorszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?