La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1028 Culés

0

Niektórzy śmieszny ludzie sądzą, że to co robi Rajoy jest potrzebne bo Katalończycy rzekomą łamią prawo. Sęk w tym, że ten jego smieszny mniejszościowy gabinet nie chce podjąć jakichkolwiek rozmów. Wyobraźcie sobie co się stanie jak UE nie zareaguje w jakikolwiek sposób powtarzając jak mantrę, że to wewnętrzne sprawy Hiszpanii. Myślę że PiSowcy uważnie się temu przyglądają. Czy wy na prawdę nie wiecie jakie może to mieć skutki? Po takiej sytuacji stanowisko UE może nie mieć już jakiekolwiek wartości bo jej suma będzie wynosiła 0. Z łatwością będzie można podważyć jej stanowisko i to przed międzynarodowymi trybunałami. Co więcej żaden organ międzynaraodwy nie może podważyć legalności polskiego TK, który jak wiemy jest w tej chwili polityczny. Nie ma aktu prawnego na mocy którego mógłby coś takiego zrobić. Tym bardziej że SN został praktycznie spacyfikowany tak jak w tej chwili pacyfikowani są rodzicie w szkołach w Katalonii. Kaczyński już dobrze to wykorzysta.

konto usunięte

2

@MateoRenzi No, w dodatku to Kaczyński stoi za tymi zamieszkami w Katalonii :D hahaha

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?