La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 893 Culés

1

Nie rozumiem po co robić tyle zamieszania z tym referendum Hiszpania i tak go nie poprze a odwołanie meczu może mieć tylko przykre konsekwencje.

konto usunięte

1

@daraka220 Żadne państwo nie poprze tego referendum, może Rosjanie się na to zdecydują choć wątpię. Śmieszne jest to, że na tej stronie wielokrotnie można dostrzec wypowiedzi o charakterze "anty" przeciwko jakimkolwiek objawom socjalizmu, lewactwu, jak zwał tak zwał. A teraz kiedy podejmowane są działania ku stworzeniu państwa, którym obecnie rządzą ludzie z lewej strony to nagle wielkie oburzenie hurr durr bo Katalończycy zasługują na niepodległość i łamane są zasady demokracji.

0

@Delolen Ja rozumiem czemu oni chcą się odłączyć ale chyba nie rozumieją że katalonia sama sobie nie poradzi a w dodatku kiedy rządy przejmą socjaliści to katalonia stanie się jednym z najbiedniejszych państw na świecie bo zapewne wszystkie firmy które są w kataloni przeniosą się do Hiszpanii w obawie przed sankcjami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?