La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 920 Culés

1

Zauwazylem,ze juz sa przymiarki uzytkownikow la rambli wlaczenia Barcy w lige angielska albo wloska. Ja bym poszedl dalej. Niech uefa zrobi lige dla druzyn "porzuconych". Swansea,Vaduz,Espanyol,Girona itp,z europy by sie troche uzbieralo.

0

@Katalończyk 99 A co się stało, że Swansea jest porzucona :O

0

@fc_barcelona_1899 No oni sa z Walii

0

@Katalończyk 99 Swensea i kilka innych zespołów z Walii chciało grać w ligach angielskich to gra. Jest coś takiego jak Welsh Premier League w Walii i też tam gra kilkanaście zespołów.

0

@bozyszczu Oczywiscie komentarz nalezy brac z przymruzenie oka :-) sam jestem zdania,ze przenosiny Barcy do innej ligi sa chore

0

@Katalończyk 99 czasem się zastanawiam że swensea grając w Walii co roku była by w LM,ale no tak,w anglii mają kase i dlatego tak fajny skład mogą zebrać,tak samo jak Polskie hokejowe kluby uciekające do innych lig ;)

0

@Bambus222 Co im po tej lidze mistrzow gdyby tam zbierali baty +to,ze nie mieliby zapewnionego poziomu pilkarskiego a tak to rywalizuja z najlepszymi

0

@Bambus222 Kasa wiadomo,swoja droga :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?