- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1436 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1436 Culés
1
Szczerze niech wejdą na te mistrzostwa ale niech dostaną trudnych przeciwników to wtedy zobaczymy ile ta reprezentacja jest warta. Ładna akcja przy pierwszym golu a poza tym indywidualność Lewego przy wolnym i teraz ta przedziwna sytuacja.
13
@SinMistico Ja to się cieszę, że wygrywamy. Nie nasza wina, że Ormianie popełnili błąd, który dał nam trzecią bramkę.
Przegrywamy=źle, gramy dobrze, ładnie od 3 lat, wygrywamy większość meczów=źle i weź tu dogódź lol
9
@SinMistico A po co trudnych ? Niech dostana jak najsłabszych. Każdy wie jak Portugalia zdobyła ME.
5
@DaPi Nie zawracaj sobie głowy na odpisywanie takim ludziom
4
@SinMistico Warta jest tyle, żeby wyjść z grupy na pierwszym miejscu. Zacznijcie wreszcie szanować czasem pracę innych, źle grają - źle, dobrze grają - a ciekawe, jak dostaną lepszych przeciwników, dojdą do ćwierćfinału ME - fuksem im się udało. No ludzie, wychodzi z was tylko cebula. Wspieraj, zamiast wiecznie marudzić, to by była dobra postawa.
0
@SinMistico Ale po Tobie takiego idiotycznego komentarza to się nie spodziewałem.
0
@baddiekix Dla mnie nic nie grają po prostu. Ta reprezentacja nigdy nie miała jakiegoś stylu wygrywania. Zawsze na coś lub na kogoś liczyli. Słaba grupa to i awansować mogą. Duńczycy ich koncertowo wyjasnili. Chce żeby awansowali ale niech dostaną godnych rywali.
0
@SinMistico Z drugiego i trzeciego koszyka będą mocne druzyny na pewno.
Obecnie 2 koszyk : m.in Francja ,Chile , Kolumbia , Hiszpania, Anglia , Meksyk
3 koszyk : m.in Urugwaj , Włochy , Chorwacja , Kostaryka , Szwecja , Islandia
0
@SinMistico po co niech pojda po ogórkach po puchar,życzę im tego z całego serca
0
@SinMistico Dobra, weź już przytkaj, bo tylko ludzi irytujesz. Grają, wygrywają i to się liczy.
0
@Zieliniak Ja tylko wyrażam swoją opinię ;) Nie pasuje, przewijaj stronę dalej