La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

konto usunięte

0

Wczoraj na mistrzostwa świata 2018 awansowała Anglia i Niemcy także już mogą sobie planować (i potwierdzać) z kim zagrają w listopadowych meczach towarzyskich.

Anglia ładnie się ustawiła, nie dość, że w listopadzie zagrają dwa mecze na Wembley to jeszcze ich rywalami będzie Brazylia (10 listopad) i Niemcy (14 listopad).

Drugiego rywala Niemców nie znam (chyba jeszcze nie wybrany) ale wiadomo za to z kim Niemcy zagrają w marcowych meczach towarzyskich w następnym roku, a zagrają z Hiszpanią i Brazylią.

Brazylia poza Anglią w listopadzie zagra z Japonią.

Swoją drogą szykują się świetne mecze mimo iż tylko towarzyskie, a przecież jeszcze nie znamy potencjalnych rywali innych mocnych drużyn (m.in. Francja, Belgia, Włochy, Kolumbia).

Przypominam, że Polacy jeśli awansują w niedzielę na MŚ w listopadzie zagrają z Meksykiem i prawdopodobnie Urugwajem.
Mocni rywale ale jednak są mocniejsi, pytanie czy Adam Nawałka i PZPN szykują jakiś większy hit na marzec?
Tak się zastanawiam bo to raczej ostatni termin na zagranie z kimś z najwyższej półki przed MŚ ponieważ w majowo-czerwcowych meczach towarzyskich (zapewne 2 sparingi w czerwcu ale nie wiem) raczej Polacy już nie będą grali z drużynami z samego TOP-u.

2

@Showman W marcu tak z Włochami lub inną potęgą na Śląskim,to było by piękne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?