La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1287 Culés

4

Dyrektorzy Sportowi rozbijają tożsamość pozycji środkowych pomocników w Barcelonie.
Thiago, którego charakterystyka gry przypominała tę Xaviego i Iniesty został z łatwością oddelegowany z kluby.
Barca pozyskała Rakitica, który jest solidnym pomocnikiem, ale nie robi różnicy, nie ma DNA i polotu, młodzi gniewni tacy jak Rafa, który mimo dużej intensywności w meczu rzuca za duzo piłek w poprzeg boiska i Denis, który mam nadzieje otworzy swój talent i będzie grał jak należy w tym sezonie.
Arda, to kompletny niewypał, nie jest ani 6 - 8 czy 10.
To piłkarz, który u Cholo grał pół skrzydłowego.
Dlatego kompletnie nie rozumiem tego ruchu skoro grany 4-3-3.
Następnym piłkarzem jest Andre, który również mi nie pasuje do naszych dwóch ofensywnych pomocników.
Na duży plus transfer Paulinho, to gość na pozycję nr 4 w środku pola tj. Edmilson czy Keity.
Rewelacyjny ruch, ma siłę, dynamit, ciąg na bramkę i gol.
Co do obrońców, to nie mam żadnych zastrzeżeń, bo Samuel i Nelson, to strzały w 10 tj. Kante w Chelsea z kolei Digne, to solidny zmiennik, nie przypominam sobie żeby Gio bądź Sylvinho, którzy niegdyś byli pierwszym wyborem na te pozycje byli lepsi od francuza.
Transfery bramkarzy tez stoją na najwyższym poziome, a atak, to Leo, jego improwizacja i podwykonawcy.

0

@barcowy1899 Zobaczymy jak Semedo bedzie na stałe na prawej obronie a Roberto NA STAŁE w pomocy. Roberto dobrze operuje piłka, ma przegląd pola i potrafi grac ofensywnie i kombinacyjnie, więc zobaczymy czy nie sprawdzi sie w roli środkowego pomocnika w niedługim czasie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?