- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 659 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 659 Culés
10
A jeśli byłby mecz Polska vs Portugalia, czy tam Argentyna i przyszli by do któregoś z was znajomi, czy też zostalibyście zaproszeni, to przyszlibyście z szalikiem jednej z tych dwóch reprezentacji ?? Raczej nie, bo sądzę że znajomi uznali by was za jakiś turbo idiotów, nie mających żadnego poczucia i przywiązania do narodu. Nie sądziłem że na tej stronie może rozwinąć się taki idiotyczny temat. Ludzie jesteśmy POLAKAMI, to największa duma jaką można nosić w sercu, a wy się od tego odwracacie, bo jakiś piłkarzyk, gra tam to będę tam kibicował bo dobry i fajny jest...
2
@Zieliniak Jeśli zmieniasz swoje poglądy ze względu na innych ludzi to jesteś debilem. Dlatego nawet jeśli kibicowałbym innej drużynie przeniósłbym jej szalik, a nie udawał ze jest inaczej
12
@Zieliniak "Ludzie jesteśmy POLAKAMI, to największa duma jaką można nosić w sercu,"
Największy idiotyzm jaki dzisiaj przeczytałem na tym forum, a było ich wiele. "Urodziliśmy się na danym kawałku ziemi, nie mieliśmy na to żadnego wpływu, ale czujemy z tego powodu DUMĘ!" Czuję DUMĘ bo jestem biały. Czuję DUMĘ bo mam 191 centymetrów wzrostu i szare oczy. Rzeczywiście, niesamowite. Ja wolę być dumny z czegoś co w życiu osiągnąłem, wysiłkiem i zaangażowaniem, no ale jak widać, każdy ma swoje priorytety.
2
@oleka222 Nie debilem, a konformistą lub tchórzem.
0
@Zieliniak Dla niektórych kibicowanie reprezentacjom nie różni się niczym od wyjazdów na wakacje za granice czy jedzenia np spaghetti.
0
@al Fayed Często są to synonimy :). Chodziło mi o jakies brutalne słowo w moim wywodzie, bo już zauważyłem, ze nie wszystko do wszystkich trafia.
0
@Misanthrope Aha, czyli czuć dumę z powodu osiągnięć taty, mamy tez nie mozna? W koncu nie miales wplywu na to, kto Cie splodzil :)
1
@al Fayed To są ich osiągnięcia, nie moje. Mogę czuć i czuję wobec nich szacunek i miłość, ale dumę? Zresztą to nie moja sprawa. Nie mam zamiaru nikomu niczego narzucać, co najwyżej mogę się pośmiać.
1
@Misanthrope Podobnie, jak i ja. Mimo to bylem dumny z mojej matki, podobnie jak Twoi rodzice pewnie są dumni z Twoich osiagniec. Wbrew pozorom mozna byc dumnym z rzeczy, na ktore mamy minimalny wplyw.