La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 667 Culés

18

Jak czytam wypowiedzi Rajoya i innych madryckich oficjeli nie dziwię się Katalończykom, że robią wszystko by się od nich odłączyć. Tyle pychy, pogardy i arogancji dawno nie widziałem. Jeżeli ktoś narzeka na polską politykę to niech spojrzy na hiszpańską, a właściwie madrycką. Retoryka iście nazistowska, oczywiście nie mówią tego wprost, ale kontekst wypowiedzi jest jaki jest. Dla przypomnienia w Madrycie Franco wcale nie uważają za zbrodniarza. Jakie oni mają podejście do tego tematu można zobaczyć jak się cieszyli w niedziele w trakcie referendum z tego że biją ludzi którzy chcieli głosować przy okazji pokazując nazistowskie pozdrowienia. Skandaliczne było również wystąpienie pseudo króla ze skorumpowanej rodziny. Rząd Katalonii nie jest bez winy, ale to co wyprawia madrycka junta (są doniesienia o wysyłaniu żołnierzy) przekracza wszystkie granice. Przez tego pseudo premiera napięcie zamiast maleć tylko rośnie, a UE siedzi cicho. Jak dla mnie komisja i Timmermans, który powiedział, że "utrzymanie rządów prawa czasem wymaga użycia siły" straciła jakiekolwiek prawo do ingerowania w sprawy innych krajów. Nie, że się z tego cieszę, ale najbardziej nienawidzę hipokryzji a unijna biurokracja wręcz nią ocieka.

konto usunięte

4

@MateoRenzi Mateo, to chyba pierwszy Twoj komentarz, z ktorym jestem w stanie sie zgodzic :d

konto usunięte

0

@al Fayed Niestety, w moim przypadku to jeszcze nie ten moment :)

konto usunięte

0

@oleka222 Stay patient! C

konto usunięte

2

@al Fayed http://media.gettyimages.com/photos/skeleton-on-computer-picture-id171579868?s=612x612

Edit: niestety nie siedzę teraz przed kompem noc bym wkleił fcbarce na tym białym ekranie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?