- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 667 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 667 Culés
18
Jak czytam wypowiedzi Rajoya i innych madryckich oficjeli nie dziwię się Katalończykom, że robią wszystko by się od nich odłączyć. Tyle pychy, pogardy i arogancji dawno nie widziałem. Jeżeli ktoś narzeka na polską politykę to niech spojrzy na hiszpańską, a właściwie madrycką. Retoryka iście nazistowska, oczywiście nie mówią tego wprost, ale kontekst wypowiedzi jest jaki jest. Dla przypomnienia w Madrycie Franco wcale nie uważają za zbrodniarza. Jakie oni mają podejście do tego tematu można zobaczyć jak się cieszyli w niedziele w trakcie referendum z tego że biją ludzi którzy chcieli głosować przy okazji pokazując nazistowskie pozdrowienia. Skandaliczne było również wystąpienie pseudo króla ze skorumpowanej rodziny. Rząd Katalonii nie jest bez winy, ale to co wyprawia madrycka junta (są doniesienia o wysyłaniu żołnierzy) przekracza wszystkie granice. Przez tego pseudo premiera napięcie zamiast maleć tylko rośnie, a UE siedzi cicho. Jak dla mnie komisja i Timmermans, który powiedział, że "utrzymanie rządów prawa czasem wymaga użycia siły" straciła jakiekolwiek prawo do ingerowania w sprawy innych krajów. Nie, że się z tego cieszę, ale najbardziej nienawidzę hipokryzji a unijna biurokracja wręcz nią ocieka.
4
@MateoRenzi Mateo, to chyba pierwszy Twoj komentarz, z ktorym jestem w stanie sie zgodzic :d
0
@al Fayed Niestety, w moim przypadku to jeszcze nie ten moment :)
0
@oleka222 Stay patient! C
2
@al Fayed http://media.gettyimages.com/photos/skeleton-on-computer-picture-id171579868?s=612x612
Edit: niestety nie siedzę teraz przed kompem noc bym wkleił fcbarce na tym białym ekranie