La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1069 Culés

0

Jaką kadrę byście widzieli na MŚ w Rosji:

moja wizja:

BR: Fabiański, Szczęsny, Skorupski
PO: Piszczek, Kędziora
OŚ: Glik, Pazdan, Kamiński, Cionek
OL: Bereszyński, Rybus

DP/PŚ: Krychowiak, Mączyński, Zieliński, Linetty, Góralski
PP: Błaszczykowski, Makuszewski
PL:Grosicki, Wolski/Wszołek

N: Lewandowski, Milik, Teodorczyk/Kownacki

1

@Kamiloza91 Gumny!

1

@Kamiloza91 Kędziora nie gra w klubie, więc nie wiem z jakiej racji miałby wskoczyć za Jędrzejczyka. Nawet jeśli jest w średniej dyspozycji.

Siedzący na ławce Kownacki też raczej nie pojedzie kosztem grającego Teodorczyka.

konto usunięte

4

@hen0x Tomasz Kędziora gra w klubie. Nie grał kiedy był kontuzjowany/chory i na początku sezonu kiedy dopiero doszedł do Dynama ale tak to gra i myślę, że będzie grał jeszcze więcej.

0

@Showman Czyli póki co nie za bardzo nie gra. 630 minut na 1440 możliwych, to niezbyt dużo. Zobaczymy, jak jego sytuacja będzie wyglądała dalej. Fajnie, że mamy kilku ciekawych piłkarzy na prawą obronę. Źle, że dużo gorzej wygląda obsada lewej flanki defensywy.

0

@hen0x Kędziora gra w najlepszym zespole w dużo mocniejszej lidze niż polska. Ja bym go do zawodników z ekstraklasy nawet nie porównywał. Inny poziom.

konto usunięte

0

@hen0x Niezbyt dużo? W teorii tak ale pomijając mecze w których nie grał z powodu choroby to już wygląda to całkiem dobrze także ja bym nie liczył Kędziory jako piłkarza nie grającego lub grającego mało ponieważ jak był zdrowy to prawie zawsze wychodził w pierwszym składzie.
Oczywiście na początku sezonu nie od razu grał ale to normlane i uważam, że teraz Kędziora to jest podstawowy piłkarz Dynama Kijów - dla mnie to grający piłkarz.

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Może w końcu powołaliby Adamiakową...

0

@hen0x Piszczek i tak będzie pierwszym wyborem. Jędrzejczyk obecnie jest w żałosnej formie i ma pojechać? Czas pokaże.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?