- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1184 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1184 Culés
0
Źle się dzieje w Barcelonie B.
6
@Avada Kedavra W ostatnich 4 meczach 2 remisy i 2 porażki, ale nie mieliśmy słabych rywali. Dzisiaj przegraliśmy po rzucie karnym w 82. minucie z drużyną, która najlepiej sobie radzi u siebie. Lugo to drużyna, która bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach, a Oviedo to też niewygodny rywal. Zawsze mogłoby być lepiej, ale nie ma tragedii. Dzisiaj gra z Numancią moim zdaniem wyglądała naprawdę dobrze, mieliśmy swoje szansę i w obronie także dobrze zagraliśmy.
4
@Avada Kedavra Muszę napisać drugą odpowiedź - nie mogę edytować komentarza, gdy chce go zapisać, to wyskakuje, że komentarz powinien mieć od 15 do 20000 znaków, mimo, że wymogi te są na 100% spełnione.
Wracając do Barcy B - mamy w tej chwili 16 miejsce w tabeli i 8 rozegranych spotkań, gdzie połowa zespołów ma już na koncie po 9 meczów. Nie jest tak źle. Wygramy zaległy mecz z Gimnastikiem i możemy być już w połowie tabeli. Następne mecze nie będą szczególnie wymagające, oprócz spotkania z Osasuną.
0
@ViscaBarca123 Będzie jakieś podsumowanko od ciebie?
Ciekawi mnie jak się spisała linia obrony. Szczególnie Cuenca.
1
@Bartek22 Specjalistą od wystawiania ocen i opisów gry poszczególnych zawodników jest Zeidarusek. Ja czasami na mecze patrzę kątem oka. :-)
Dzisiaj patrzyłem na mecz przez większość czasu i moim zdaniem Cuenca zagrał bardzo dobry mecz, naprawdę należą mu się brawa. Pewny w obronie, dobrze wyprowadzający piłkę. Rozegrał całe 90 minut i miał 4 wybicia, 2 zablokowane strzały, 3 odbiory, na 5 pojedynków wygrane 3, do tego 68 podań (88% celności), 18 długich piłek (12 celnych). Wyglądał imponująco, w przedostatnim meczu - z Oviedo również genialnie (4 wybicia, 2 zablokowane strzały, 0 odbiorów, 2 wślizgi i 5/5 wygranych pojedynków).