La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

konto usunięte

0

Jak uważacie, lepszy Roberto czy Denis? Chodzi o grę w pomocy

0

@Tomsoon  Ciężko stwierdzić, bo pierwszy gra w pomocy raz na ruski rok, ale chyba Roberto jest lepszy. Ma lepszą technikę i organizację gry, daje więcej zespołowi w pressingu.

konto usunięte

15

@Bartek22  Technikę to jednak chyba Denis na lepszą, za to w zadaniach bardziej defensywnych lepiej sprawdzi się Roberto

0

@Tomsoon  Enrique kiedyś powiedział, że Roberto technicznie jest lepszy od Iniesty i Messiego. Nie wiem czy aż tak, ale miał dużo racji. Sergi fantastycznie prowadzi piłkę, ale nie zmienia tempa jak Iniesta, nie ma tej umiejętności wejścia w środek z piłką i dryblingu, którą posiada np. Denis. Ma duże umiejętności, ale one są jakby nie do pary i ciężko go ustawić. Myślę jednak, że najlepiej wyglądałby w środku na pozycji Rakiticia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?