La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

0

Podpisałem umowę z Play na internet.
Czas trwania umowy 24 miesiące, która dobiegła końca z dniem 21/08/2017 aczkolwiek na skrzynkę pocztowa przyszła faktura za następny miesiąc ?
Play przedłużył automatycznie umowę ?

0

@barcowy1899  możliwe,u mnie w UPC tak było,jeśli nie zrezygnowałem,automatycznie przedłużenie było xd

0

@barcowy1899 Tak, ponieważ w umowie masz że samemu musisz ich poinformowac. Inaczej idzie z automatu

0

@barcowy1899  Tak jak koledzy wyżej, przedłużyli automatycznie. Sprawdź wysokość faktury bo niektóre sieci zwiększają opłaty po zakończeniu umowy.

2

@barcowy1899  Przecież u większości operatorów czy to komórkowych czy tv w regulaminie masz że umowa po czasie oznaczonym (przykładowe te dwa lata) przechodzi na czas nieoznaczony (przy braku jej wypowiedzenia rzecz jasna). Teraz masz umowę na czas nieokreślony z możliwością jej zakończenia z zachowaniem miesięcznego wypowiedzenia.

konto usunięte

0

@barcowy1899 Ja miałem tak samo z Cyfrowym Polsatem. Jeśli nie poinformujesz firmy o chęci zerwania umowy to jest ona kontynuowana przez czas nieokreślony na tych samych warunkach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?