- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1816 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
163
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1816 Culés
66
Bardzo dobrze w sezonu wszedł Ter Stegen. Niemiec w tym sezonie ratował nas już kilka razy. Bardzo dobrze wchodzi w mecz. Ostatnio w meczu z Eibarem wybronił akcje sam na sam na samym początku meczu,a wczoraj również kilka razy spisał się świetnie przy strzałach Antosia. Widać u niego spokój i pewność siebie. Kiedy popełnił ''babole'' część osób pisała,że to średni bramkarz i nie dla Barcelony. Trzeba zauważyć,że jego dokładna gra nogami bardzo wiele nam daje. Z sezonu na sezon wygląda coraz lepiej i Marc zdaje sobie sprawę z tego,że jak dalej będzie trzymał taki poziom to może być pierwszym bramkarzem na MŚ. Po jego rozpoczęciach od bramki padło już sześć bramek w tym sezonie: (Messi vs Espanyol,Suárez vs Espanyol, Rakitic vs Juventus, Messi vs Juventus,Paulinho vs Getafe,Suárez vs Girona). Będę chwalił Niemca bo jak tylko popełni błąd to pojawiają się jego krytycy i mieszają go z błotem. W tym sezonie wygląda świetnie i trzeba go za to docenić.
9
@BarcaInfo Nie ważne, że ratuje nas powiedzmy 10 razy. Ważne, że popełni 1 błąd i automatycznie pojawi się tutaj grupa "wsparcia" hejtująca chłopaka za niemal wszystko i zwalająca na niego winę za porażki ;) Ale na szczęście teraz siedzą głęboko w jaskiniach bo wstyd wyjść kiedy Marc zagra genialnie.
1
@GenerałXavi Możliwe, ale kurczę wkurza mnie to bo to naprawdę bardzo dobry, solidny bramkarz z zadatkami na jednego z najlepszych na świecie, a hejty tutaj praktycznie nie ustają nawet kiedy chłopak nie popełni żadnego błędu. Jedynie kiedy zagra genialnie tak jak wczoraj to jest cisza...
1
@bixmix Takie już pieskie życie bramkarza :)
0
@bixmix Bo w tamtym sezonie grał strasznie nierówno i co drugi mecz wpuszcza bramki które powinien wyrobić, był niepewny przy dośrodkowaniach. W tym absolutnie nie mam żadnych uwag do niego bo gra bardzo dobrze i nawet gdyby popełnił błąd to jest wybaczalny bo stał się pewnym punktem. Tak to wygląda z mojej strony.
0
@BarcaInfo Nie przepadam za Ter Stegenem,ale zgadzam się z tym co napisałeś.Na tą chwilę gra w tym sezonie bardzo dobrze i oby jak najdłużej :-)