La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1114 Culés

0

Uwaga, szybka sonda. Która plotka transferowa wydaje się być bardziej absurdalna. Van Dijk w Barcelonie czy powracający Thiago? :D

konto usunięte

0

@hen0x  Absurdalna? Van Dijk ponieważ uważam, że są od niego wcale nie gorsi ale młodsi i tańsi środkowi obrońcy, których łatwiej można kupić m.in. Janathan Tah z Bayeru Leverkusen.
Ogólnie mam nadzieję, że Barca kupi go w niedługim czasie ponieważ Tah może być za 2-3 lata jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji, a transfer do lepszego klubu może mu w tym tylko pomóc.

0

@hen0x  Van Dijk. Płacenie za rezerwowego stopera tyle szmalu byłoby szaleństwem. Jeżeli chodzi o Thiago, to informacja wydaje mi się być w miarę sensowna. Wiadomo, że transfer trudny do zrealizowania, ale samo zainteresowanie jest całkiem możliwe. Info podawało zresztą sky sports, o ile się nie mylę, jest to rzetelne źródło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?