La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

10

Celta się chyba w końcu budzi, a już nawet pachniało zwolnieniem Unzue. No i Aspas na szpicy, to jednak Aspas na szpicy. Pierwszy mecz jako '9' w tym sezonie i od razu hat-trick. Będzie miał "ekspert od stałych fragmentów gry" ból głowy, bo ten Maxi Gomez też umie strzelać. Nie wiem czego tak naprawdę miałby tam zimą szukać Paco. Już chyba bardziej by im się przydał Rafinha.

Szkoda aby Las Palmas, bo z kolejki na kolejkę wyglądają coraz gorzej. Samper chyba znów źle wybrał. Nie wspominając o Munirze. To już jakieś fatum z tymi wypożyczeniami.

5

@GenerałXavi  Póki co nie gra/grał przez kontuzję. No ale ma też sporo pecha przy wyborze drużyn. Rok temu poszedł do Granady, w której Jemez miał robić "małą Barcelonę", a zwolnili go po 6 meczach.

Teraz poszedł do rewelacji tamtego sezonu, którą też można nazwać "małą Barceloną", a póki co się zapowiada, ze będą walczyć o utrzymanie. Dziwnym trafem poprzedniego szkoleniowca Las Palmas też zwolnili po 6 meczach. :D

2

@GenerałXavi  Stawiam, że Samper będzie miał wyjściowy skład w Las Palmas. Już nawet powinien wracać po niedawnej kontuzji łydki. Mam nadzieję, że będzie powołany na najbliższy mecz i dostanie kilka minut.

2

@GenerałXavi  Samper jest mega wszechstronnym zawodnikiem, niby miał być następca Busiego, to ma dużo wieksze skłonności do gry ofensywnej , dryblingów czy rajdów. ja go lubię, choć w Barcelonie oprócz końcówki z Getafe i CdR i LM sobie nie zagrał. Ma świetną technike użytkową, tylko raczej w Barcelonie nie zagra. trzech głównym pomocników to Busi - nominalny defensywny, Ivan - przemianowany na defensywnego, Andres z braku formy gra jak defensywy.

1

@GenerałXavi Panowie czasami piłkarze Barcelony, ktorzy zyja stylem i gra Barcy są tak tym przejedzeni ze nie daja sobie rady gdziekolwiek. Przeanalizujcie sobie piłkarzy ktorzy odeszli z la massi zachaczajac o pierwszy zespol i zrobili wielka kariere. Procz Thiago Alcantary.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?