La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 876 Culés

2

Poziom języków obcych u naszych polityków. Czy u was też budzi zażenowanie to, że nasi "przedstawiciele narodu" obojętnie z jakiej opcji nie potrafią wydukać nawet prostego zdania po angielsku. Co jak co, ale przynajmniej najważniejsze osoby w państwie powinny biegle się tym językiem posługiwać chyba jedynym wyjątkiem jest obecny prezydent, któremu dosyć sprawnie to idzie.

1

@MateoRenzi Duda i jego poprawny j.angielski...
Dawno się tak nie uśmiałem :-D

15

@norbi77 No na pewno lepiej od Komorowskiego;)

konto usunięte

22

@MateoRenzi czego ty oczekujesz? skoro oni nawet po polsku się wysłowić nie potrafią.
dzisiaj rano mnie rozbroił jeden z członków komisji ds AG "to są autentycznie fakty oparte na prawdzie" myslałem ze umre ze smiechu. takich posłów powinno się od razu dożywotnio dyskwalifikować.

konto usunięte

20

@Avada Kedavra Fakty moga być przecież nieautentyczne... np te w TVN :D

konto usunięte

6

@MateoRenzi Nie ma co oczekiwać, że nasi politycy będą trzymać poziom kiedy oni nawet nie trzymają pionu. Weź takiego Waszczykowskiego, on lekcje angielskiego pobiera pewnie w zaprzyjaźnionym San Escobar.

konto usunięte

14

@Ratamahatta Albo mistrza - Tuska "something is no yes".

11

@norbi77 Co Ty chcesz od ang Dudy? Potrafi się posługiwać tym językiem.

6

@Avada Kedavra A jak się poczyta fb pani Pawłowicz. Doktor habilitowany nie potrafiący napisać kilku poprawnych zdań...

5

@sebasek99 Pawłowicz to w ogóle jakiś ewenement, nowa "jakość" w sejmie. Piękne słownictwo i wspaniałe maniery. Nikt tak kulturalnie nie pożera sałatki na sali sejmowej.

6

@sebasek99 Wiesz Niesiołowski wcale nie jest lepszy. Nie na darmo często czyta się pod jego wypowiedziami "czy wziął psychotropy"

2

@MateoRenzi Ale na przyrodzie się chociaż zna :p Takich specyficznych polityków to u nas niestety masa

2

@MateoRenzi Jemu powinni w kawie rozpuszczac.

0

@sebasek99 Wiesz chyba nic nie przebije słynną wypowiedź Leppera;)

konto usunięte

1

@sebasek99 Ja tam zawsze #TeamMisilo. Facet potrafi rzucać kartkami w ludzi, a czasami robi i takie rzeczy XD
https://x.com/pietruszkanatki/status/917851966935588865
Jego kłotnie na tt z innymi użytkownikami czy beefy z Jackiem Gnojem to jest po prostu piękne :)

0

@krzychu1526 I ten komentarz "on ma w sobie coś z Komorowskiego z tym krzesłem" padłem:D

0

@kuba1624 Jak mu na kartce napiszą.
Podczas szczytu europejskiego pokazał swoją "znajomość" angielskiego,kiedy w czasie dyskusji nie wiedział "o co kaman" i tylko głupio się uśmiechał,nawet w chwili poruszania ciężkich tematów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?