La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1067 Culés

1

Wszyscy hejtują Deulo, a ja chciałbym zauważyć, że król Gomes jest całkowicie bezproduktywny. Alena czy Arnaiz też się nie wyróżniają, ale Andre boi się posłać podania do przodu... Widzi kolesia, kmini, kmini. A dobra, podam do Maszcze, przynajmniej piłki nie stracę. Można odnieść wrażenie, że mają z Rakiticiem jakiś zakład kto więcej podań do tyłu wykręci.

0

@Bartek22 Jak Gomes z dwie pilki prostopadle dal

0

@Bartek22 Dzisiaj jeszcze jestem w stanie mu to wybaczyć bo gra na pozycji na której nie musi być szczególnie kreatywny.

0

@Katalończyk 99 I przy okazji z 20 do tyłu. On potrafi rozrzucać piłki i nie rozumiem, dlaczego nie chce lub boi się te umiejętności wykorzystać.

konto usunięte

1

@Bartek22 Gomes i Rakitić po prostu za wolno myślą i o ile Rakitić po prostu nie jest błyskotliwym zawodnikiem i jego rola to box to box, to w przypadku Gomesa ewidentnie przeszkadza psychika. Swoim zachowawczym stylem gry bardzo mi przypomina Roberto zanim się przełamał.

0

@Bartek22 On na defie gra,Busquets tez ma z 20 podan do tylu. Wiadomo,ze Andre to nie poziom Sergio ale dzis krytykowac Gomesa nie wypada

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?