La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

0

Dokładnie 4.lata temu Adam Nawałka przejął stery piłkarskiej reprezentacji Polski. Czy według was to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu? Czy inny trener wydusił by więcej? Jakie błędy zrobił Nawałka. Według mnie gdyby podjął więcej ryzyka w play-offach ze zmianami to byśmy teraz mieli minimum status drużyny, która była w strefie medalowej ME.

6

@Criss18Barca Przede wszystkim zrobił ze zlepku niezłych i dobrych piłkarzy solidna drużynę która może wygrać z każdym gdy ma swój dzień a wcześniej wszyscy wiemy jak było.

konto usunięte

0

@Criss18Barca Zobaczymy co Nawałka i Polska pokażę jak faktycznie trafi na tych najsilniejszych. Bo teraz w Polsce jest boom na reprezentacje i każdy uważa ją za super mocną a my tak naprawdę od długiego czasu nie graliśmy z nikim mocnym (nie licząc Niemców). Chciałbym bardzo zobaczyć Polskę w starciu z Hiszpanią, Francją czy Brazylią i dopiero wtedy byśmy się dowiedzieli ile ta praca Nawałki jest warta.

1

@Criss18Barca Miał szczęście, że trafił na takich piłkarzy. Poprzedni trenerzy nie mieli Lewandowskiego, Glika, Zielińskiego, Krychowiaka, Milika czy Grosickiego w takiej formie, jaką prezentowali oni w ostatnich latach... wcześniej nie mieliśmy tylu zawodników w wielkich klubach
Mimo wszystko nie należę do wielkich entuzjastów naszej reprezentacji... prawda jest taka, że nie licząc Niemców, to prawie z nikim znaczącym nie wygraliśmy. Nasza reprezentacja w końcu ma dużo szczęścia i to też dzięki temu odnosi sukcesy. Na przykład mam wątpliwości czy wyszlibyśmy z grupy podczas euro gdyby odbywało się to według starych zasad i grało 16 a nie 24 zespoły. Ponadto nasz styl - jak dla mnie - pozostawia wiele do życzenia
Ponadto poza pierwszą jedenastką i dwoma-trzema zmiennikami, nie ma za bardzo zaplecza. Na Euro Nawałka nie miał za bardzo kogo wpuszczać z ławki. A trzon reprezentacji jest coraz starszy. Za 2-3 lata może być niewesoło, więc cieszmy się tym, co mamy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?