La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1028 Culés

konto usunięte

4

Dawno nie czułem takiej frustracji podczas meczu. Aż mi się przypomniały niektóre mecze Barcy np. z Malagą. Od 30 minuty ciągły napór. Lech sobie stworzył 26 sytuacji wg. flashscora. Na grafice pomeczowej widniała liczba 29 strzałów Lecha i zaledwie 3 Wisły. Ten mecz powinien zakończyć się pogromem. Nieskuteczność to główna bolączka Kolejorza.Owszem bywały spotkania w których Lech miał 3 strzały na bramkę i prowadził 2-0, ale od kilku meczów wygląda to tragicznie. Niestety trzeba sobie powiedzieć wprost, że Gytkjaer, NBN czy Rekels to nie są napastnicy, którzy zapewnią jakość w ataku. Dziś Duńczyk kiksował, strzelał w bramkarza albo tracił piłki. Koniecznie muszą włodarze po sezonie się wykosztować albo kupić kogoś ciekawego. Szczęście, że Jevtić rzutem na taśmę znalazł się tam, gdzie powinien i szczęście Białej Gwiazdy, że wywieźli remis, a przecież mogli nawet całą pulę.

1

@krzychu1526 Lech mialby kadre na mistrza Polski, ale brak skutecznej ''9'', jak Kownaś czy Robak. Dobry bramkarz, niezła obrona z blyskotliwymi bokami, solidni Trałka i Gajos, kreatywny Jevtić. Ograni Makuszewski, Majewski, ale dzisiaj przydalby sie taki Robak ktory by porozbilał def. Wisły. Tymczasem Gytkjear albo przegrywal fizycznie z Glowackim, albo marnowal okazje...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?