La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

konto usunięte

43

>26 września 2011 - Gazeta.pl nazywa Andrzeja Ż., mężczyznę, który dokonał samospalenia pod kancelarią Donalda Tuska, terrorystą.
>30 października 2017 - Magdalena Środa na łamach GW nazywa Piotra S., mężczyznę, który dokonał samospalenia pod Pałacem Kultury, bohaterem naszych nędznych czasów.
To już nie jest nawet zabawne, ale niebezpieczne.

konto usunięte

4

@krzychu1526 Niebezpieczne, smutne, chore... Dorzuciłbym jeszcze parę epitetów, ale nie chcę bana... Taki mamy klimat...

4

@krzychu1526 niebezpieczna to jest władza

konto usunięte

4

@AdrianJaniak A media mają olbrzymią władzę. Może nie taką bezpośrednią, ale jednak. Także wszystko się zgadza...

konto usunięte

1

@krzychu1526 Lepiej uważaj, bo zaraz pojawią się obrońcy demokracji.

konto usunięte

2

@krzychu1526 Przede wszystkim szkoda człowieka, że przez te brednie które wytwarzają opozycjoniści żeby tylko dostać się z powrotem do koryta tacy chorzy ludzie naprawdę zaczynają wierzyć, że demokracji nie ma w Polsce i tym podobne bzdury i potem cierpią.

konto usunięte

0

@AdrianJaniak Najniebezpieczniejsze są media i to bez wyjątku. Czwarta władza ma największy oręż w swoich dłoniach. Od dawna widać jak kreowana jest dyskusja. Podjudzanie, napędzanie ludzi przeciwko sobie itd.

0

@Dangerous95_PL Państwa prawa już nie ma, demokrację za niedługi też zlikwidują.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?