La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

0

Semedo faktycznie trochę zagubiony, często również spóźniony. Jednak nie ma się co dziwić przy tak nieregularnej grze w ostatnim czasie. Tym bardziej, że to nowy piłkarz w drużynie.

Denis potwierdza dlaczego powinien grać zdecydowanie częściej. Cały czas aktywny, zawsze stara się wykorzystywać szansę do napędzania akcji, rzadko gra do tyłu, a jeśli już to natychmiast biegnie w wolną strefę i próbuje wystawić się do podania. Zresztą bardzo podoba mi się u niego to, że zaraz po podaniu nie stoi w miejscu a biegnie. Tak właśnie działała tiki-taka.

Ogólnie gra jest niezła, zdecydowanie dominujemy, ale można też zauważyć chaos. Nie jestem pewien czy jest on spowodowany naszym ustawieniem/składem czy takie warunki postawił Olympiakos i to ich gra jest bardzo chaotyczna co właśnie powoduje taki ogólny bałagan na murawie.

1

@KamQiX Zdecydowanie Suarez powinien grać zamiast Deulofeu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?