- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
1
Najbardziej boli mnie to, że sprawa awansu nie jest już wyłącznie w naszych rękach. W następnej kolejce musimy spróbować pokonać rzymian i liczyć na to, że Karabach urwie punkty Chelsea. Na ten moment jesteśmy poza fazą pucharową. Możemy jeszcze to zmienić, ale do tego daleka droga.
- Jesteśmy tymi samymi zawodnikami zarówno po wygranych, jak i porażkach. Podobnie jest ze szkoleniowcem, całym sztabem, kibicami... Musimy dalej ciężko pracować i wyciągnąć coś z tych doświadczeń.
- W meczu z Karabachem byliśmy słabi. Po przerwie chcieliśmy odwrócić losy spotkania, ale nie byliśmy w stanie tego zrobić.
- „Spadek” do Ligi Europy? Na ten moment powiem, że te rozgrywki to gówno, chociaż wcześniej wiele mi dały - powiedział kapitan „Rojiblancos”- słowa o przepięknej lidze Europy
żródło: sport
3
@barcaforever6666 Zobaczymy czy jak tam będą grać to też powie że gówno moim zdaniem nie przemyślana wypowiedź.