La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1268 Culés

7

Novak Djokovic pierwszy raz od ponad 10 lat znajdzie się w poniedziałek poza czołową dziesiątką rankingu ATP. Serbski tenisista, który przez 223 tygodnie był liderem tego zestawienia, nie gra od lipca z powodu kontuzji łokcia. Na kort ma wrócić w styczniu.

PAP

No czekamy na powrót. Bo jednak brakuje go w tenisie.

1

@samueleto Wczoraj podczas meczu DelPo gość, który go komentował właśnie oznajmił, że Nole wypadnie z top10 po 10 latach i był tym faktem tak podniecony jakby to było jakieś nie do uwierzenia. A przecież było wiadomo od dawna ze Serb wróci dopiero w styczniu i ktoś obliczył ile pkt straci i jak daleko może spaść. Wiec nie rozumiem tego ogólnego zdziwienia. Gdyby grał i spadł to można się dziwić co się z nim dzieje ale skoro gościa nie ma to logiczne ze traci.

Gorzej dla tych co go wylosuja w początkowej fazie Australian Open. Bo raczej twierdzę że Serb wróci do dobrej gry bo takich rzeczy się nie zapomina. Może nie odrazu ale i tak będzie to fatalne losowanie dla kogoś z top10. Także ma to swoje minusy ze spada w rankingu dla innych, no ciekawie będzie na pewno.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?