- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
12
Ronaldo jak na razie w tym sezonie: 13 meczów, 8 goli, 2 asysty.
Choć 2 mecze z 13 były w Superpucharach - w jednym grał 7 minut, w drugim 24 minuty.
Jak na taki dołek i kopanie się po czole to nie wygląda to źle ;)
11
@hoeniker ale np. w LM nic nie grał przez cały mecz z Tottenhamem, a nagle w końcówce dobił na pustaka; więc nawet te gole nie ratują zbytnio moim zdaniem jego obrazu gry
1
@hoeniker Ale tu się śmieją ze statystyk w La Liga .
13
@hoeniker Szef je mięso, pracownik kapustę. Statystycznie obaj jedzą gołąbki.
Statystyka i liczby nie zawsze pokazują prawdę. Wszyscy za to w telewizorze widzimy (albo widzieliśmy) jakie to „popisy” serwuje Ronaldo
0
@hoeniker Real 3 w la liga i 2 w Lm. Jak na taki dolek to tez nie jest źle xd
2
@oleka222 "Szef je mięso, pracownik kapustę. Statystycznie obaj jedzą gołąbki."
to fajne powiedzonko, ale dotyczy statystyk związanych ze średnią itp.
do statystyk piłkarza, a więc zbioru goli przez jedną osobę, nie za bardzo ;)
4
@hoeniker Nie, dotyczy ukazania statystyki jako złudnej nauki
Tutaj na przykład ty tez wyselekcjonowales statystyki w taki sposób, aby pokazać zasługi Ronaldo. O najniższej skuteczności jego strzałów ze wszystkich lig europejskich na przykład nie wspomniałeś :)
0
@oleka222 Ty tak serio? :)
Podaję zwyczajne mecze/gole/asysty, a Ty piszesz o wyselekcjonowaniu korzystnych statystyk? :D Przecież to są generalne statystyki, najczęściej podawane XD
2
@hoeniker No właśnie generalne i tylko generalne.
Głębiej wchodząc w te statystyki otrzymujemy, ze ten Ronaldo nie ma wcale aż tak dobrego sezonu jak dotąd
0
@oleka222 Dobra to teraz podaj statystyke ile potrzebowal prob zeby strzelic te 13 bramek :)
0
@szkutnik91 Złe podzieliłem, gowno prawda to to co tu było
W La Lidze 2,5% 1 gol na 40 strzałów
0
@Tomsoon Jak można dobić na pustaka, kiedy po drodze jeszcze był rykoszet? :D