La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 545 Culés

konto usunięte

0

I recived info that #Saudi Monarchy has again secured #US firepower to jointly bomb #Lebanon with #Israel providing corridor @CBSNews



A to ciekawe. Czyżby koalicja USA-Arabia Saudyjska-Izrael vs Iran? Skoro chcą odstrzelić Liban, największego sojusznika Iranu to wszystko na to wskazuje.


Edit: Pojawiają się nieoficjalne wiadomości, że Arabia Saudyjska wypowiedziała wojnę Libanowi.

2

@Delolen Liban nie jest proIrański tylko Hezbollah. Nawet Amal nie jest proirański. Tam głównie rządzą chrześcijanie - Maronici.

konto usunięte

1

@Delolen Sytuacja ciekawa, bo wszelkie możliwe źródła deklarują, że Arabia Saudyjska twierdzi, że to Liban wypowiedział jej wojnę, natomiast Liban twierdzi wprost przeciwnie

0

@oleka222 Arabia Saudyjska najpierw terrorystów widziała w Katarze a teraz w Libanie. Tak naprawdę głównymi terrorystami na Półwyspie Arabskim są Saudowie i przede wszystkim Zaidowie z Emiratow Arabskich.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?