La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

0

Od niedawna zacząłem grać w FUT' a i chciałbym Wam pokazać mój skład https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/23515943_1416375041795036_1878609143_n.jpg?oh=a7a6bae3a34b53e7b7db753c9ea95923&oe=5A0A53A9

Następnym moim transferem będzie ter Stegen. Z zawodników trochę lepszych od zwykłych przeciętniaków, których kupiłem lub wygrałem w paczkach mam Quaresme, Nacho, Hysaja, Iturraspe, Jonesa i Lindelofa tak po prostu do rotowania składem. Polecicie kogoś całkiem dobrego ale jednocześnie nie straszne drogiego? Najlepiej z La Ligi ale z innych lig też się przydadzą. Z góry dzięki.

8

@Konias4318 Ja wiem, że Roberto to świetny ŚP w rzeczywistości, ale w Fifie lepiej umieszczać zawodników na swoich pozycjach, żeby mieli sporo zgrania. Na tej pozycji spróbuj raczej Paulinho, Williams na PS, Rodrigo na N.
PS. I zbieraj na jakiegoś Casemiro, bo Kovacic jest zdecydowanie za słaby fizycznie na ŚPD. Na tą chwilę lepiej sprawdziłby się tam Partey. Zrób sobie Partey-Kovacic-Saul/Paulinho.

0

@Konias4318 Inaki na PS, a na N kup sobie Rodrigo. Na start (i w sumie nie tylko) bardzo dobry. Ja kupiłem teraz jego wersję PTG i bardzo fajnie się gra. Na śp możesz kupić Jonthana Vierę lub Paulinho.

1

@Konias4318 Ja polecam Bakambu na napastnika, dobry dzik, do środka pola Viera, na środkowego obrońcę do Umititego dołóż Laporte, nie jest drogi a też kozak i na LO Gaya, moim zdaniem lepszy od Digne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?