La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

3

Jak myślicie Zlatan wróci na mistrzostwa przy awansie Szwecji? Z jednej strony fajnie byłoby gdyby zagrał ostatni turniej, a z drugiej nie grał w kwalifikacjach, zakończył karierę reprezentacyjną i Szwecja pewnie znowu zaczęłaby grać stylem - wszystko na Zlatana.

konto usunięte

7

@MontelQ Zlatan to na razie w piłkę nie gra. Na pewno też nie wróci do kadry.

konto usunięte

1

@MontelQ Byłoby to strasznie nietaktowne, pełne hipokryzji, niestosowne.
To tylko pozwala mi sadzić, ze Zlatan jest w stanie to zrobić. Lecz malo jest to prawdopodobne, trener raaczej nie będzie chciał psuć kolektywu/chemii w zespole

1

@MontelQ Nigdy nie byłem zwolennikiem tego żeby zawodnik, który nie rozegrał minuty w Eliminacjach grał na Turnieju.`Zabrałby miejsce zawodnikowi, który grał w tych Eliminacjach. Szczególnie że nie wiadomo jakby było z formą Ibry, który nie gra ponad pół roku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?